Bilgisi Olan Arkadaşlar

Mertcan1997

Arkadaşlar 2 aylık köpeğime karma 7 aşısını yaptırdım aşıdan önce iştahı açık ve çok hareketliydi 3 4 saat sonra yemeğini yemiyor ve mutsuz şekilde yatıyor neden olabilir

3 CEVAP

Aşıdan kaynakli vücuda bir mikrop giriyor sonuçta aşı olan bütün kedi ve kopeklerde oluyo genelde ama karma 7 demissiniz onu hiç duymamistim

Mertcan1997

İlk aşı 2 ki karma ikinci aşı 7 ki karma degilmi

doren07

Sanırım yıllık karma aşısını tek seferde yapmışsınız. Sizi bilgilendirmiş olması lazım ağırdır mutsuzluğu normal 2-2.5 hafta sürer.