Kopek Maması

Mertcan1997

Arkadaşlar bir sorum daha var bonacibo kuzu pirinç yavru kopek maması aldım nasıl bir mama bilen varmı daha kullanmadım kullanan varmı

1 CEVAP

YektopuS

Gördüğüm Kadarıyla Amerikan Rednose Pit bull Besliyorsun,ben de bir American Staffordshire Besleyicisi Olarak Sana Anlatayım bizim Köpeklerimiz Aşırı Enerjik ve Kaliteli mama Yemesi gereken köpekler ProPlan,Orijen,Acana,RoyalCanin gibi bizim köpeklerimizde alt değer bir mama ile beslersen zamanla sağlıksızlaştıklarını üzülerek fark edeceksin bak sana kolay kolay duyamayacağın birşey söyliyeyim bahsettiğin tip mama markası olan Bonacibo yerli bir ürün kemiktozu ile yapılmakta sana protein olarak vaad ettiği şey aslında kemiktozunun ihtiva ettiği protein şimdi sana soruyorum sen hayvanına kemiktozundan yapılmış mama mı yedirmek istersin yoksa şöyle kanlı bir biftekten kurutularak yapılmış bir mama mı cevabı duyar gibiyim sevgili hayvansever kardeşim üzülerek söylüyorum büyük yatırımlar yapılmamış dede'den kalma bir tavuk çiftliğinde para kazanma tamamen para kazanma ümidiyle kurulmuş bir türk firmasından alışveriş yapılmaz. Kendin için düşün Le Cola mı içmek istersin yoksa CocaCola yahut Pepsi mi? ya da şöyle sorayım limon aromasıyla yapılmış limonata mı yoksa şöyle sulu sulu sıkılmış taze limondan yapılmış limonata mı çok uzattım sanırım konuyla alakasız yerlere de girdim ama özet olarak şunu söyleyeyim gördüğüm kadarıyla köpeğin henüz küçük en azından 1 yaşına kadar gerekli vitaminler,proteinler,kalsiyum ve omega öğeleri barındıran kaliteli mamalar yedirmeye çalış cebini biraz yoracaktır ancak emin ol köpeğinle o bağı kurduktan sonra düşünmeyeceksin bile köpeğin potansiyelindeki büyüklük oranlarının tavanlarında gezecek aynı zamanda da hayata sağlıklı adımlar atacak sevgiler...