Kedim Çok Hareketsiz.

yavuzfun

yavru kedim Cokiee 3,5 aylık ve tüm aşılarını muayenelerini yaptırmama rağmen ara ara ishal oluyor son birkaç gündür kötü bir kokusu var ve baya uyuşuk tavırlar içinde sürekli uyumak ve uzanmakta. başka bür aktivitesi yok onu hareketsiz ve huzursuz görmek istemiyorum. ne yapmalıyım?

4 CEVAP

Gitan

Kediler zaten çok hareketli hayvanlar değil.Sokaktakilere bakmayın onlar yaşam savaşında.Evdekiler ise en sevdikleri şeyi yapıyor uyumak ve miskinlik.İshali için yiyiyorsa haşlanmış pirinç yada haşlanmış tavuk göğsü verebilirsiniz

kedigibiyiz

Ne ile besliyorsunuz? 15 saatten fazla uyuyorlar miskinlik yapıyorlar zaten bu çok normal :)

batinaydogan1

Üşütüyor olabilir mi.? Sürekli ishal olması normal değil çünkü

yavuzfun

Bugün veterinere götüreceğim saklanmalara falan da başladı