Yılbaşı İndirimi (Soru Değildir)

kedipatisii

********* sitesinde n&d ve sanabelle ve felicia ve pek çok ürünlerde yılbaşı indirimi başlamış mama almak isteyenler bakabilirler :) edit: sayfadan uçurulmadan önce son mesajım olabilir... :D

27 CEVAP

kedipatisii

Bilmiyorum bana diğer sitelere göre uygun geliyor. Sanabelle kitten kedi maması iki kilo 55 lira gibi bir fiyata aldım :/

kedipatisii

Rica ederim :) benim kullandigim mama ve kum cidden çok ucuzdu toplam 75 liraya falan geldi. 10 lt kum ve iki kilo mama. Normalde mamanin fiyati zaten 75 lirayi geçiyordu. Daha once kullandigim bir site ondan kacirmiyim dedim yoksa o siteyide biliyorum :)

kedipatisii

Sayfadan uçmamışım fakat yazdigim site sansurlenmis özelden ulasin dhdjdj

DEMET92

@kedipatisi hangi sitede acaba ?

kedipatisii

Özelden yazdım demet hanim

Recai44

Kedipatisi hangi site acaba

kedipatisii

Özelden yazdım burda yazınca modlar sansürlüyor. Site hakkında şüpheniz olmasın ben dün sipariş verdim kargo yola çıkmış. Daha öncede sipariş vermiştim son kullanma tarihindede problem olmadı. Eğer içiniz rahat etmiyorsa siteye emailden son kullanma tarihini sorabilirsiniz mamanın. Bu arada amacım tamamen sizinde indirimden faydalanmanız. Eğer yeterince indirim yapıldığını düşünmüyorsanız almayın.

kedipatisii

Benim iki kg mama+10lt kum+iki tane tomi kedi yaş mamasi 85 lira gibi bir şey tuttu. Avantajlı alisveris yaptigimi dusunuyorum. Aldigim markalar mamada sanabelle, kumda ise proline

kedipatisii

Yukarida yazdım :)

kedipatisii

Rica ederim

seda45

Sitenin adı nee acaba

kedipatisii

Marka-mama tiresiz