Yılbaşı İndirimi (Soru Değildir)

kedipatisii

********* sitesinde n&d ve sanabelle ve felicia ve pek çok ürünlerde yılbaşı indirimi başlamış mama almak isteyenler bakabilirler :) edit: sayfadan uçurulmadan önce son mesajım olabilir... :D

27 CEVAP

kurban1525

Ne indirimi ya :D petlebi ve indirim. Petlebi emekli oldu artık bu işlerden

saganofe

Akakçe veya Epey sitelerinden fiyat karşılaştırmaları yaparak ürün satın almanızı tavsiye ederim. İndirim diye lanse edililen fiyatlar diğer sitelerde aylardır daha düşük. Her indirime kanmayın bu ülkede :)

kedipatisii

İhtiyacımı alıyorum zaten reklama kandığım yok siz almak zorunda değilsiniz

kedipatisii

Özelden yazdım :)

kubraarll

Sayfadan uçmadan bende teşekkür edeyim.. :)
mama siparişi vermek için girdim ve yorumunuzu gördüm sayenizde karlı bir alışveriş oldu teşekkür edderim :)

Kazim1980

İhtiyacınız olanı ve ihtiyacınız kadar alırsanız her zaman indirim bulabilirsiniz.Reklamlara kanmayın.

doren07

Bende rica etsem alabilir miyim?

Fatmaa000

Bana da atar mısın? @kedipatisii

Erlsri

Rica etsem siteyi özelden yazar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim.

kedipatisii

Mesaj kısmınız açık değil. M.arkama.ma sitesi noktasız ama belki böyle engellenmez :D

Pandayahu

Ben de site adını rica edebilir miyim ? :)

Erlsri

Teşekkür ederimmm :)

Bilgos

petlebide de yılbaşı indirimi olucak mı?

izmir_pet

ayy guldum aksam aksam valla :D cok guzel yazmissiniz yaa aynen emekliye ayrilmis coktan :)

Mayis1

*********da geçenlerde baktığım mama 256 ₺iken şu an %40 indirimle 282₺. Ben bakalı max 1 ay olmuştur. Genelde de olduğu gibi fiyat artırılıp sonra da indirim yapınca düşürülmüş gibi gösteriliyor. Milleti kandırıyorlar sözde