Merhaba Kedime Royal Canın Bayb Cat Yediriyorum. Ama Biraz İştahsız Yiyor.mama Fikri Olan Varmi

Hacerkocak

Royal canın bayb cat gonulsuz yiyor. 3 aylık olacak bir hafta sonra. Onun hayır diyemeyeci bir mama ismi istiyorum. Yardımcı olun lütfen.

6 CEVAP

kedipatisii

Sanabelle kullanıyorum ve çok memnunum. İçeriğide iyi. Alman markası. Fiyat performans olarakta memnun kaldığım bir marka. Tüy dökümünü azalttı kedimin ve istahla yiyor. Bir araştırın derim kitten olanını.

lokum_british

N&d tavuklu narlı yavru kedi maması. Hem kaliteli, hem sağlıklı

kedigibiyiz

Merhabalar ben de royal kullanıyordum ve yavrum çook severek yiyordu. Öncelikle güzel olan her mamayı her kedi sevecek diye bir kural yok. Bu yüzden biraz deneme yanılma kullanılmalı. Burada royalle alakalı yorumlardan sonra benim içim hiç rahat etmedi ve N&D numunesi istedim. (Royale o kadar para verileceğine bu markaya vermek daha iyi) yavrum severek yedi ben de hemen N&D ye geçtim. Ben de tavuk ve nar kullanıyroum ve memnunum. Zaten severek yemiyormuş değiltirmiş olursunuz vesileyle sevgiler

Bgisan

Benimki de numuneleri beğendi direk geçiş yapıcam ND ye

Recai44

Royal canın fit 32 yi tavsiye ederim . Bugüne kadar görüpte yemeyen kediyi görmedim.

Fablemoon

Ben royal canın kullanıyorum kedim çok iştahlı yiyor. Royal canın yemiyorsa kesinlikle ND verin