Arkadaslar Kedim Kakasini Yapamiyor Ne Yapmam Lyazim

Kedime ev imekleri veriyorum ama kedi 1 aylik suanakadar bir sikinti yoktu ama bir siskini var hemde kaka yapamiyor yardimci olursaniz sevinirim

15 CEVAP

melikealgin

1 cay kaşığı zeytinyağı içirin

batinaydogan1

Zeytinyağı deneyin eğer yapamazsa geç kalmadan veterinere götürün. İlaç verirler ya da lavman ile bağırsaklarını boşaltabilirler

Tek bugun yapamadi suanakdar sikinti yoktu hemde onun kuru mamasini veriyorum baskada bisey vermiyorum

Verdim ama faydasi olmadi

Cok siskin gozukiyor

melikealgin

Ne kadar zamandır yapamıyor? Ev yemegi olarak ne verdiniz

Haslanmis patates et falan boyle tarzlar veriyorum sat 5 sonra boyle oldu sasirdim

melikealgin

Sulu mama da yemeli.Hep kuru yerse kabız olur.2 gunden fazla kakasını yapamazsa veterinere goturmeniz gerekir

melikealgin

1 aylık kediye de cok fazla ev yemegi vermeyin bence

batinaydogan1

Yarında yapmazsa geç olmadan götürün. Çünkü yapmayıp tutması çok zararlı

Yeni verdim zetin yayi biseyse artik sabah cunku bizim burada vetenerinar yok

Tsk yeni kustu bir sikinti var mi

Recai44

Karnına masaj yapın veya arka tarafını nemli bi bezle silmeyi deneyin . Anne kediler yavrularını yalarlar ve dışkılarını yapmalarını saglarlar . Kedi 1 aylik olduğu için faydalı olabilir.

beautifulcat

Parazit ihtimali de olabilir diye düşündüm göbeği de şişse eğer. Veteriner hekim kontrolünü öneririm

Recai44

Meryemserhat12gmailcom Kedinizin durumu nasıl oldu.