Kedimin Çiçeklere Olan Merakı

Ozgekurt

Hepsi böyle mi acaba? Çiçeklere olan merakını anlatamam. Sürekli çiçeklerin yanında zehirli olabilecek çiçekler yok evimde ama birsürü çiçeğim var ve sürekli onları ısırıyor. Bu büyüdükçe geçer mi şuan 2 aylık çünkü yoksa hepsi hep böyle miii :)

4 CEVAP

Sedanurdrl

geçmez bizimki 1.5 yaşında annemin bütün çiçeklerinde eseri var.. annem askılık alıp çiçekleri duvara astı yinede aklı onlarda saatlerce çiçekleri izliyor :)

sasonal

benim kızımda öyle hep çiçeklerin dibinde peşinde annem kızıyor ama

satinalmayin

geçmez evden yolladığım çiçeğin haddi hesabı yok

batinaydogan1

Tüm kediler çiçeklere heveslidir. Oynamayı, yemeyi severler :) Ayrıca çimen ve çiçekleri yiyerek yuttukları tüylerini daha kolay çıkarıyorlar.