Mama Değişimi

Eymentalay

Merhabalar ben bundan birkaç hafta öncesine kadar açık nd kitten mama alıyordum ama geçenlerde tesadüfen hill’s ton balıklı kitten mamayı keşfettim ve ani bir kararla bu mamaya geçiş yaptım tüy dökümünü belki engeller düşüncesiyle, şu an hala nd kitten ile karıştırarak vermekteyim. 1 ay önce de britten numune istemiştim o da yeni geldi ve yanında %40 indirim kuponu geldi. Nd biraz maddi açıdan beni zorlayacak açık aldığımda ekonomik oluyordu ama içim hiç rahat değil o yüzden sizce brit care kitten mı yoksa hill’s kitten ton balıklı mı? Bu arada kedim 6,5 aylık.

7 CEVAP

Eymentalay

Benimki mama ayırmıyor ne versem yiyor pisboğaz bi kedi :))

kedipatisii

Brit care diyebilirim eğer yiyorsa mamayı. Benimki kattiyen yememişti :)

Elifozmen

Numuneleri sipariş vereceğiniz siteden mi istiyorsunuz nasıl oluyor çözemedim bi türlü Britcare denemek istiyorum ben de

Eymentalay

Atlaspet’e girin sayfa sizi kendiliğinden yönlendiriyor zaten ama numunenin gelmesi uzun sürüyor 3-4 hafta civarı sürüyor gelmesi içinden %40 indirim kodu çıkıyor

Elifozmen

Peki teşekkür ederim

Aslnr

ben de atlaspet ten numune mama talep ettim ama kargo ücreti veya herhangi bir ücret ödeyecekmiyim dikkat etmedim de

Gul36

Brit care