Furminator Mü? True Touch Mı?

Fablemoon

Anket

Furminator
(19 oy)
TrueTouch(Tüy toplama eldiveni?
(6 oy)
Toplam (25 oy)

Çok kararsız kaldık kedimiz uzun tüylü furminatör mü alsak? Yoksa Tüy toplayıcı (TrueTouch) mı? Bilemedik.

10 CEVAP

Ecerana

Eğer orijinal furminatör alıcaksınız tabi ki furminatör alın ama ucuz yollu Bi furminatör alıcaksınız almayın truetouch alın daha iyi çünkü çakma furminatör ler özellikle uzun tüylü kediler de daha çok probleme yol açıyor

batinaydogan1

Hiç düşünmeden Furminatör. Truetouchtan o kadar iyi verim alamıyorsunuz ne yazık ki. Ayrıca furminatör ölü tüyleri keserek alıyor.

melikealgin

Tarak,eldiven ikisini de kullandim.Eldivenden memnun kaldım.Bi anda topluyor tuyleri.Benimki kısa tüylü ondan da ise yaramış olabilir bilemiyorum

ayse1310

Kediniz uzun tüylüymüş o yüzden çakma furminatör almayacaksanız tabi ki furminatör. Çakmaları kötü çünkü. Kedinin canını falan acıtıyorlar.

Sarecansu

sakın almayın eldiveni 30 liraya aldım 20 liraya sattım o derece yararsız bişey.

lokum_british

Furminator'den bi tek ben memnun kalmadım herhalde. Eldivenle avuç avuç tüy topkarken, Furminator resmen tüyleri yoluyor ve doğru düzgün tüy toplayamıyorum. Ayrıca Furminator'le taramaya başladığım an kaçmak istiyor ama eldivenle mırıl mırıl. Petlrbi'den aldım, orijinal olduğunu varsayıyorum.

kedigibiyiz

Kesinlikle furminator. Eldivenler bölgeleri temizliyor ama furminator kedinizin tüy dökmesini de engelliyor. Ben çok çok memnunum. Ama almaya karar verirseniz orjinalliğe dikkat edin sevgiler :)

Sarecansu

pardon 10 lira yazacaktım.

Fablemoon

Furminator alırsam 140 tlye orjinal var bizim veterinerde ondan alıcağım, cevaplarınız için teşekkürler furminator alıcam büyük ihtimalle

Mehmetcann

Aslında ikisinden de memnunum. Furminator ekstra olarak ölü tüyleri de alıyor kırpıyor yani. Eldivenli olan ise bildiğiniz tarak.