Yavru Kedi Aşı

Melisess

Merhabalar 2.5 aylık kedim var aşılarını ne zaman yaptırmalıyım?

3 CEVAP

batinaydogan1

Bir an önce başlamanız gerekiyor aşılarına. Özellikle iç-dış parazit aşısı hemen yapılsın ki şu an en hassas dönemleri hasta olmasınlar. Bir de tavsiye aşı süresince kedinizi dışarı çıkarmayın hastalık kapabilir :)

izmir_pet

2aylikken asilar baslanmali zaten. Hemen ic ic dis parazit yaptirmalisiniz. Sonrakiler de veterinerden veterinere degiir ama 2-3hafta arayla devam eder diger asilar

Elifozmen

Bize sadece iç dış parazit yapıp diğer aşılanını 3aydan sonra başlatmışlardı