Göz Çapaklanması

ggore

Merhaba, kızımın (4) gözünde daha önce gözlemlemediğim çapaklanma olmaya başladı. Var mıdır bir fikri olan?

17 CEVAP

deniznergis

bizim kedimizde var aynısı veterinerimiz evde sigara içiliyormu dedi evet dedim :(

KediliAile

Kediler için çapak oluşmada bir çok durum var. Öncelikle çapak rengine bakın, eğer kırmızı veya koyu renklerdeyse veterinerinize başvurun. Özellikle cins kedilerde temizlemek için solisyon kullanın. kör olma tehlikesi genetik olan olan albino kedilerde ise lütfen daha çok dikkat edin.