Kedi Biti

gizem_

kedi biti insana geçer mi ? sanırım kedim bitlendi. tüylerinde böcek gibi şeyler var.

3 CEVAP

BENU

bence bıt degıl pıredır ve eger sokaktan alıp veterınere goturmmedıysenız vardır ama sız bır veterınere goturun yınede en azından guvence sadece sunu bılın pıre ınsanda barınamaz

atay

Bit olduğuna emin misiniz? Piredir diye tahmin ediyorum. Eğer pireyse insanda barınamazlar. Hızlıca bir veteriner kliniğine gidip dış parazitler için ense damlası yaptırırsanız pire vb. sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Pelinnn07

Ayy bnm kedimde de vardi sokaktan almistm temizlemeue calistim ama kaciyolar. En iyisi veterinere goturun yada ilaclari var toz ondan alin