Kedim Fare Getirmiş

Latife

Az önce eve geldiğim de evde çok küçük bir fare gördüm kedim peşinden koşuyordu dün gece dışarı çıkmıştı dünden beridir tuhaf davranmasının sebebi evde fare olmasaymış neyse ki dışarıya bıraktım fareyi bunun için önlem almam gerekir mi aşı yada her herhangi bir şey?

8 CEVAP

melikealgin

Kuduz,ic dıs parazit aşıları tamsa bi sey olmaz diye dusunuyorun

Recai44

Iç parazit aşısının olmasına dikkat edin .

Ceranasa3

Dedikleri gibi iç parazit aşısının tam olması bir sorun elde etmez

Ceranasa3

Dedikleri gibi iç parazit aşısının tam olması bir sorun elde etmez

ayse1310

Parazit ilaçlarını düzenli oluyorsa sorun olmaz diye düşünüyorum ve aşıları varsa

Onun doğasında bu var. Her şey normal. Bunu önlemeye çalışmazsanız, hayvanın biyolojisini etkilememiş olursunuz...

Latife

Aşıları var ama 4 ay oldu yenileri yapmayalı

Latife

Yok hayır ben bunu zaten önlemem asla hatta bazen eve böcek girince sevinirim ona iş çıktı diye sadece parazit konusunda bi önlem almam gerekir mi diye sordum