Köpeğimi Aşıları Bitmeden Bahçeme Çıkarabilir Miyim?

Ruhsaticisi

Köpeğim 3,5 aylık aşılarının bitmesi yaklaşık 1 ay daha sürecek. Ama köpeğim çok hareketli ve tuvalet eğitimini yavaş yavaş almaya başladı. Eve sürekli kapatırsam aldığı eğitimi unutacak ve enerjisini yeterince atamayacak. Bahçeme çıkarmam ciddi bir sorun yaratır mı?

1 CEVAP

puddinj

Merhaba. Ben Şeker'in aşıları bitene kadar gözetimim altında bahçeye çıkarmıştım. Sürekli gözüm üzerindeydi, ağzına bahçede bulduğu şeyleri almasına izin vermemiştim. Veterinerimize danıştığımda da bu şekilde sorun olmayacağını söylemişti.