Kedim British Mi Yoksa Chartreux Mu?

privacy031

Arkadaşlar 1,5 yaşındaki erkek kedimi british olarak biliyorum. ama bugün internette chartreux diye bir ırk gördüm.. kafam karıştı.. benimkine çok benziyor.. belirgin farkları nelerdir? bu konuda fikrinizi söyleyebilir misiniz.. resimleri profilimde mevcut.. ne yazık ki ekleyemedim buraya. şu oğlanın ırkını bir belirleyelim imece usuluyle:)

6 CEVAP

Kazim1980

British Shorthair, Erkek ve Kedi.

doren07

british gözlerden belli..

melikealgin

British

betulaltundal

İki ırk gerçekten çok benziyorlar ama ayrım britishlerin kulaklarının biraz daha sivriyken chartreuxların daha oval kulakları olmasıyla ayrılıyor diye biliyorum. Bir de britishler daha yuvarlak ve tombiş suratlı oluyor. Sizin çocuk british gibi geldi bana %80 ihtimalle tabi :)

satinalmayin

: ) erkek kedi ve british bence

privacy031

#Kazim1980 çok açıklayıcı olmuş..