Bu Nedir?

gulsum_

Kusura bakmayın Biraz önceki soruya fotoğraf yüklemeyi unuttum, severken farkettim biraz sert bir şey bu nedir veterinere göstermeli miyim

14 CEVAP

Mayis1

Kedinizin memesi bu. Sorun yok yani

Kazim1980

Kedi memeli bir hayvandır.Olması gerekir.

batinaydogan1

Diğerleri de zamanla oluşacak. Endişelenecek bir durum yok içiniz rahat olsun :)

kedigibiyiz

Ben de sizin gibi Odişi ilk sahiplendiğimde dehşete düşmüştüm. Küçük memecikleri kist sanmıştım :)))

gulsum_

Ahahh yalnız değilmişim sevindim buna çok cahil hissettim kendimi :))

izmir_pet

Burda cok soran oldu:) olsun temkinli davranmak iyidir. Ne guzel boyle ilgili bi annesiniz:)

gulsum_

Çok tatlisiniiz :)

gulmerve

Bizimki erkek olduğu halde 8 tane var :)

gulsum_

Tesekkür ediyorum beyfendi :)

izmir_pet

sizin bebisiniz daha cok minik. Zamanla olusacaktir herkesin dedigi gibi. Endise etmeyin gayet normal:)

gulsum_

tesekkür ederim:) çok küçük olduğu için ona bir şey olacak diye, ya da bir hastalığı varda geç farkederim diye korkuyorum sadece :) @izmir_pet

gulsum_

Evet ama 1 tane sadece

gulsum_

Arkadaslar olmasın demiyorum zaten niye 1 tane var yani yavru olduğu için mi ilerde mi oluşacak merak ettim sadece

Memesi yahu...