Kedi Besleme

MEHMET52

büro ortamı kediler için uygunmudur ?

6 CEVAP

umut61

Uygun değildir. Kedi evde bakılır temiz ortam gerektirir. Büroya uymaz sağlığı bozulur.

defne

Bence uygun daha kötü bi yerde yaşayan kediyi alıp büroda besleyebilirsin

MEHMET52

bende öyle yaptım defne hanım önemli olan sevgi vermek sıcak biyer vermek bence .!

minipati

ev ortamı gibi olmaz ama sokakta yaşamasından çok daha iyidir. Peki akşamları nasıl yapıyorsunuz? ofiste yalnız kalabiliyor mu?

MEHMET52

Evet ona güzel bi köşe yaptım orada yatıyor bitek kum havuzu kaldı onuda alıcam yapıcam bi köşeye. haftasonları ise bekçimiz bakıyor.

sağlıklı bı ortam şart