Kedi Sahiplenmek İsteyen Var Mı?

minnoskoss_123

Kedi sahiplenmek isteyen varsa lütfen bana mesaj atsın ve bir kediciği üşümekten kurtarsın. Çok tatlı bir kızım var:) Ona şuanlık bakamıyorum:(

4 CEVAP

sevvalguralp

Yuva arayanlar kısmına fotoğrafiýla birlikte ilan verirseniz daha çok kişi görmüş olur

minnoskoss_123

Verdim ilan ama hala gönüllü yok:

EZK

Minnoskoss_123 ben de sokak kedisi için vermiştim ilan ve kimse geri dönüş yapmadı. Sürekli etrafimda aciyorum ama bakacak durumum da yok. Galiba cins arıyorlar. Ayrım yapmadan hayvanları seven insanları seviyorum ben. Ama ayrım yapılıyor maalesef.. :(

Atelantee

bana ilan olarak atarsanız ve izmirdeyseniz ben almak istiyorum