Yavru Diş Değişimi

doren07

3.5 aylıķ olduk diş değişim sürecimiz başladı bu zamana kadar 3 adet diş buldum mama kabında. Şuan tek sorunumuz mamayı ağızda tutamıyor düşürüyor ıslananlarıda yemiyor israf oluyor tek tek vermem bile birşey ifade etmiyor bu sorunu yaşayanlarıniz var mıdır?

4 CEVAP

batinaydogan1

Maşallah erken başlamış diş düşmeleriniz çok güzel :) bahsettiğiniz sorunu yaşamadım ama biraz ufalayarak yani ezerek verebilirsiniz mamayı :)

batinaydogan1

Ağzında tutamama sebebi dişleriyle ezmeye ve kırmaya çalışmasından olsa gerek. O yüzden ezerek verirseniz direk diliyle yiyebilir :)

doren07

Sağolun :)) biraz hızlı bizim prenses şükür sağlığında bir problem yaşamadık. Mamasi yeşil mercimek tanesi kadar oldugu icin gerek duymamıştım ama deneyeceğim. :)

izmir_pet

Toz haline getirip biraz suyla karistirin. Pure kivaminda yemesi cok iyi gelecektir. Ben de yasamistim o donemi ve bu sekilde cozdum