Dişi Kedim Kızgınlığa Girdi Yardım

Sarecansu

henüz 4.5 5 aylık kızgınlığa girdi çok şiddetli değil şuanda ilerleyen günlerde dahadamı kötü olacak? ne yapmalıyım :(

5 CEVAP

Sarecansu

....

melikealgin

Öncelikle sakin olun.Disi kediler erkeklerden daha erken girer kızgınlığa.Birkac gün bağırması olur ondan sonra durulur bence.Saglıklı olanı kısırlaştırılması ama 6 aylık olmasını bekleyin derim en azından

Recai44

Biraz erken girmiş muhtemelen geçer devam ederse 5 aylik bir kedi için çiftleşmek çok erken kızgınlığının geçmesini bekleyebilirsiniz.