Kedimin Boynundaki Yara

lilch

Az önce fark ettim boynundaki bu yarayı tüylerin arasından belli olmuyor, fotoğrafını çektirmedi de ama kırmızı yaranın etrafındaki tüyler dökülmüş sizce ne olmuş olabilir? Veterinere götürmeden önce sormak istedim sizlere yoksa tüm gün içim içimi yer..

2 CEVAP

izmir_pet

İnanmiyorum ya. Zaten kedilerimiz iki gibi benziyo. Benimkinin de tam ayni yerde var suan yara. Koparsa ayni olucak. Yaranin etrafi cember seklinde tuyler acilmis. Ortada yarada da tuyler toplanmis. Bi kez daha olmustu veteriner kopardi kurumus yara diyerek. Ayni sizinki gibiydi ama benimki kurumustu

izmir_pet

sokaga cikiyorsa yaralnmasi normal ama cikmiyor sanirim. Benimki de cikmiyo cunku tamamen ayni yerde ve ikinci kez oldu. Veteriner onemli olmadigini, sadece yara oldugunu soyledi. Baska biseyi daha vardi ikisine bir antiboyotik ignesi ve tarantula zehri ignesi yapti. Bu gecirir dedi. Sadece yara olsa ellemickti. Umarim onrmli bisey dgldir yaa. Bende korkuyorum birazz