Kediler İçin Diş Fırçası Kullanan Var Mı?

EZK

Ben daha önce alışveriş yaptığım başka bi yerde kediler için diş fircasi görmüştüm. Almak istedim ama ise yarayip yaramayacagindan emin olamadigim icin sonra vazgeçtim. Kullanan hiç oldu mu acaba? Yakın zamanda kontrole goturecegim ama merak ettiğim icin sormak istedim.

6 CEVAP

EZK

Yok mu diş fırçası kullanan??

batinaydogan1

Bende gördüm ama hiç kullanmadım. Zaten yavrularımızın kullandıracaklarını da çok sanmıyorum :)

Elaay

Ben aldım bir kaç kere zar zor fırçaladım çokta iyi oldu aslında ağız ve diş temizliği için ama çok uğraştırıyor bizim ki o yüzden kullanmıyoruz öyle duruyor:)

zuhall

Ben kullaniyorum. Ama nadir. Haftada birkez bazen 2 haftada. Cok huysuz bir kediniz yoksa kullanabilirsiniz. Trixinin kedi dis bakim setini almistim birkac boyu var o acidan iyiydi. Macun pek kullanmiyorum.

EZK

Cevaplar geç geldi ama teşekkür ederim. :)
Benim kedim uysal cok şükür. Tirnaklarini da rahatlıkla kesiyorum. O zaman alayım ben de bi deneyim. Dislerine zarar gelsin istemiyorum..