Lütfen Yardım Edin.

edasukur

Kedimde 2 gündür yüksek ateş var. Veteriner hekimimiz gerekli ilaçları verdi uyguladık fakat ateşi kısa bir süreliğine düşüp tekrar 40-40 buçuğa çıkıyor. Az önce yüksek ateşle birlikte vücudunda titremeler de oldu. Ateş düşürücü ilaçların dışında kedilere uygulanabilecek ateş düşürme yöntemleri varsa ya da başka tavsiyeleriniz lütfen yardımcı olun.

16 CEVAP

edasukur

Teşekkürler, 3 kedi olunca ekonomik olmasi da önemli oluyor mecburen. Ama şu an proplana geçtik veteriner tavsiyesiyle. Fakat buradaki arkadaşlar kötü bir mama dedi. Emin olamıyorum ben de.