Bilgi Amaçlı

Fatmaa000

Merhaba herkese, az önce kedime kuduz aşısı yaptırdım, Tarım İl Müdürlüğünde, 2.5 TL bir ücret verdim. Yaptıracaklar için güncel bilgi.

11 CEVAP

EZK

Ben de kaymakamlıkta yaptırıyorum. İlk başta ben de o kadar veriyordum artık hiç almıyorlar.. :)

izmir_pet

cok guzel bisey ya. Ama bizimki yapmiyor malesef. Vicdanina kalmis

EZK

batinaydogan1 ve izmir_pet dediğim yerde de yapıyorlar. Her yıl ücretsiz bi şekilde. Çok da ilgileniyorlar. Araştırın derim.

Fatmaa000

Bana söylenen her ilin ve ilçenin tarım müdürlükleri yapıyormuş. Oradaki çalışan, diyelim ki seyahate farklı bir şehre gittiniz ve kuduz aşısı yaptırmanız lazım, yılın her döneminde yaptırabilirsiniz dedi. Diğer aşıları yapmıyorlarmış sadece kuduz aşısı. Umarım faydalı olmuştur.

Fatmaa000

Ve randevu da almak gerekmiyor

batinaydogan1

Çok iyi :) teşekkürler. Acaba her ilin Tarım İl Müdürlüğü yapıyor mu.?

Erlsri

Kuduz aşısından başka bir aşı yapıyorlar mı acaba ? Bakmak lazım.

izmir_pet

ben onceki kopegime yaptirmistim seneler once. Yeni sordum ama ilgilenen arkadas degismis. Sahipli kedi kopeke yapmiyoruz dedi. Koyun inek gibi hayvanlar olsa yapabiliriz bazi asilari dedi

Pandayahu

Istanbul'da kadıköy belediyesinin kuduz aşısını küçük bir ücret karşılığında yaptığını biliyorum ben de. Ayrıca kuduz aşısını orada yaptirirsaniz kaybolma durumları için gerekli görülen pin'i de ücretsiz takıyorlar, bilginiz olsun. Sevgiler...

izmir_pet

ozur diliyorum kopeklere**

EZK

Bizim burda sahipli hayvanlara da yapıyorlar. Sadece kuduz aşısı evet diğerleri lükse giriyor sanırım.. :)
Bi arkadasin da dediği gibi randevuya gerek yok.