Anestezi

Sarecansu

merhaba arkadaşlar. kedim kısırlaşacak veterinere gaz anestezi mi kullanıyorsunuz dedim hayır ketamin kullanıyoruz dedi. Zararlımıdır orda operasyon yaptırmalı mıyım? oldukçada güvendiğim bir yer ama gaz anestezi yapan bir yer mi aramalıyım? nolur sşırı kötü yorumlar yapmayın zaten canım çok sıkkın sadece bilgisi olanalr tavsiyede bulunursa çok sevinirim

7 CEVAP

Beyzanurtzlk

Böyle araştırmanız çok hoş ama bir şeye ne kadar titiz davranırsanız o kadar kötü oluyor güvendiğiniz veteriner ise hiç bir şeycik olmaz

Sarecansu

o kadar haklısınızki. sakınılan göze çöp batarmış ne olacak bu evhamım bilmiyorum. çok teşekkür ederim size moral verdiniz.aynı veterinerimizde yaptıracağım. Allahın izniyle bir sorun çıkmasın. dualarınızı eksik etmeyin

Beyzanurtzlk

Dualarımız sizinlee:")

EZK

Vallaha siz benden de evhamlisiniz ama çok iyi yapıyorsunuz. Kesinlikle iyi araştırıp götürülmeli. Açıkçası benim o kadar arastirmaya zamanım yoktuo anda. Biraz apartopar oldu veteriner sayesinde. Çok şükür bişey olmadi. Şimdi gayet iyi. İnşallah sizin ameliyat da iyi bi şekilde geçer.

Sarecansu

.....