Gimcat Skin Coat Deri Ve Diş Sağlığı İçin

gulmerve

GimCat Skin Coat Deri ve Diş Sağlığı için Olan Tabletlerden Aldım İlk Kez, Fakat Kedim Kokladı Bıraktı Yemedi Bunu İsteyerek Mi Yemek Zorunda Nasıl Kullanıyoruz Yada ?

9 CEVAP

Elfsev

Benim kedim aşırı seviyor atlıyor paketi görünce hatta ağzıyla taşıyor getiriyor bana :)

gulmerve

Keşkeeee :) ben nasıl sevdirebilirim acaba ?

gulmerve

Buda geldi aklıma ama sevmezde sevdiğinden de tiksinirse diye çekindim açıkçası.

gulmerve

Pekala deneyeceğim, teşekkürler :)

EZK

Kisirlastirilmis kedilere veriliyor mu acaba? Ben de hiç almadım.. :)

gulmerve

benim oğlum 11 aylık aldım ama yemedi de zaten :)

EZK

Çok sevdiği bişeye karıştırıp verebilirsiniz diye biliyorum.. :)

EZK

gulmerve veterinerler hep bu şekilde demişlerdi.. :)
Merak etmeyin..

EZK

Rica ederim.. :)