Alman Çoban Köpeği Tasma Seçimi

Odesa0

Herkese merhabalar. 8 aylık alman çoban köpeğim var gezdirme tasması olarak zincir kullanıyorum ancak pek istediğim sonucu alamadım genel olarak kısa tutuyorum tasmasını ve elime doladığımda bir süre sonra rahatsız ediyor internette taktik tasma diye bir tasma gördüm askeriyede kullanılıyormuş sanırım onlar hakkında bilgisi olan var mı internetteki ürünleri kaliteli midir uzun süre işimi görür mü ? Yardımcı olucak herkese şimdiden teşekkürler

2 CEVAP

AhmeetG

Hangi siteden aldığına bağlı bazı siteler dolandırıcı oluyor

Odesa0

**********te var sadece