Acııllllll Kedımın Sag Gozu Akıor

men

merahabar 6 aylik ankara kedisi biz 4 ayliken miamizi sahiplendik ondan once kedimizn babasi sag gozune pati atmis ve veterinere gotrduk cizik ve muim bisey olmadiginj soledi gentagut onerdi sag gozune 1 aydr damalatiorm gecmior surekli akior cayla pansuman yapuorm burnuda tikandi napacagimi sasirdmm lutfen fikir verrimisn cok uzuluorm...

9 CEVAP

Cldkgkcs

Zaman kaybetmeden farklı bir veterine gidin bence, geçimiş olsun

izmir_pet

genta tek basina yeterli olmaz asla. Gunde 3kez genta kullanmaniz gerekiyordu. Ve gunde iki kez gentayla yarim saat arayla terramiycn krem surmeniz gerekyor. Benim gozleri gormeyen bi kedim var. Aylardir kullaniyorum hala ara ara akintiyi kesiyo. Ama yinede belki ilerlemis olabilir. En guzeli farkli bi veterinere goturmektir. Cok gecmis olsun

men

Tekrar gotrdumm tabiki ama bisey olmadigini soluolarr surkli patisiyle gozunu kasidigi icin doktor fayda olmayabilir dedi gozunun kenarlarinami terramiycn surmem gerkio .

gulsum_

Farklı bir veterinere de gidebilirsiniz allah korusun enfeksiyonun siddeti belli olmaz korluge kadar gidebilir

men

cokkkk tesekkur edem hepinize ilginz icin yarin ilk isim iki ilaci denemk gozunde iltihap akmior sadece akintisi varr saglikli kedim cokk sukurr tum tedavilerini yaptrdm sadec babasi yuzunden bu duruma geldik ama duzelir aalhin izniyle insallh

Göz büyük ihtimalle enfekte oldu. Yeniden veteriner hekime götürüp durumu izah edin. Penisilin gerekebilir. Gözler enfeksiyona daha elverişlidir.

izmir_pet

İcine suruluyor normalde ama saglikli kediye surmeyin siz. Gozu kapaliylen boydan boya goz pinarina surun, altina ustune gelicek sekilde. Az buraz icine girer surerken ve goz emer zaten. Genta ve terrramiycn 6aydir falam kullaniyorum ben hic yan etkisini gormedim. Ama yinede cok uzun kullanmayin siz. Cok akiyorsa sabah genta damlatip yarim saat sonra terramiycn surun. Ogle sade genta. Aksam da ayni sekilde ikisini. Birz akmada azalma olursa terramiycn'i aksamdan aksama yapin yeterli olur

izmir_pet

ve iltihap olmuyorsa cayla fazla silmeyin,akintiyi artiriyor. Bunlari yaparken gerek olmadikca silmeyip yumusak peceteyle akanlari silin yeter. Cok fazla silince bi sure sonra tahris oluyor

cerenaa

Siprogut antibaktariyel göz damlası eczaneden alın benim kedimin gozude cok sidetli akiyodu iltahap vardi bu damla cok iyi geldi 4 tl civari kulanmanizi tavsiye ederim yinede veteriner hekiminize danisip kulanmanizi oneririm