Kedimin Üzrinde Pire Var

Alicveben

bir kaç gün önce kedimin üstünde koyu renk pulcuklar görmüştüm ve daha önce veteriner pire ilacı sıktığından pire ile ilgili bir şey olduğunu düşünmemiştim ama az önce kedimi severken üzrende hareket eden bir şey olduğunu fark ettim. sanırım daha önce gördüğüm şey pire yumurtasıydı. pire ilacı kullanmam gerekiyor sanırım. bunu bir veterinrdemi yoksa alıp evdemi uygulamam gerek.

4 CEVAP

Mayis1

Veterinere de götürebilirsiniz veterinerden satın alıp evde de yapabilirsiniz. Eczanede falan satılmıyor diye biliyorum. Biz teknovet damla kullanıyoruz dış parazit için. Veterinerden alıyoruz 30₺ bizim veterinerde.

izmir_pet

benim cevremde her veteriner satiyo 20tl. Kendi yaparsa yine 20. En guzeli yaptirmak. Allah korusun bisey olsa sen yaptin der gecerler. En guvenlisi yaptirin bence. Biberiye yagi da pirelerde kullaniliyor bu arada..

Recai44

Bizim veterinerde 20 tl. Alıp kendiniz de yapabilirsiniz . Ensesine saniyeler içinde damlatiyorsunuz.

Alicveben

Teşekkür ederim cevaplarınız için :)