Felicia Mama ??

aleynakalfa

merhabalar bu mama hakkında görüşlerinizi alabilir miyim kullanan var mı ?

7 CEVAP

aleynakalfa

GÜNCEL*

Sarecansu

içerik olarak fena değil uygun fiyatlılar arasında

wapooknight

Ben de yeni geçiş yaptım profine Dan kampanyadan deng getirdim baya baya uyguna geldi kullananlarda genel olarak memnun sanirim. Özellikle taurin orani için tercih ettim. Profine da 1500 iken felicia da 2600 dü sanirim.

Sselin1

Bütcenize uygunsa matisse tavsiye ederim 10 kilo alinca 240 liraya geliyor. Felicia iyi bir mama degil ama et icermeyen mamalar arasinda iyi bir mama.

aleynakalfa

içeriği hakkında kendimce araştırma yapınca matisse almıştım 10 kg ama onu bile bitireli aylar oldu :)))

Sselin1

Memnun kaldysaniz matisse ile devam edin isterseniz neden degistirmek istiyorsunuz.

merveaydar

benim kedim tadını hiç sevmemişti. yaş mamayla karıştırınca bile yaş mamayı ayıklayarak yemeye çalışıyordu. bu yüzden değiştirmeye karar verirdim ve felicia’nın besin değerleri çok düşük bir mama olduğunu öğrendim sonradan.