Kum Kabı

selnur980

kedilerim bikac gündür kumuyla oynuyor.. ve bu durum sıklasmaya başladı hertarafa kum saçıyor ve kum kabinin içinden çıkarsam koşup gene oraya gidiyor yatıyor oynuyor digeride haliyle oda yanında oynamaya başlıyor ne yapabilirim bunun için?

4 CEVAP

Alicveben

Kumun dağılmasından şikayetçiyseniz kapalı kum kabı ve büyükçe bir pas pas öneririm. Paspas püsküllü olursa kum taneleri püsküllerin içinde kalır. Kumla oynamasını engelleyebilirmisiniz bilmiyorum.

izmir_pet

benimki de ayniydi kucukken. Buyuk boy saklama kabi aldim 30-35litre ssnirim. Bayagi derin. Sorun tamamiyle ortaliktan kalkti. Suan 8aylik ve normale donduk. Onuda mama ve esylari icin saklama kabi olarak kullaniyorumm. Tavsiye ederim

lokum_british

Kapalı kum kabı ve şu paspas sorununuzu çözecektir. Dökülen kumlar ziyan olmuyor bununla, geri kaba boşaltabiliyorsunuz.

Eğer kumu yeni koyuyorsaniz o zaman da eseleyip eseleyip oynayabiliyor benim kedim de öyleydi kucukken sonra normale döndü