Kedim Sürekli Isırıyor

Zozannn

Kedim evdekilerin ellerine ayaklarına surekli saldırıp ısırıyor ayriyetten pence atıyor normal bir durum mu acaba

1 CEVAP

izmir_pet

yavruyken hem disleri kasinir, hemde oyun amacli yaparlar. Buna engel olmazsani siddeti artip aliskanlk haline gelir. Mutlaka isirdiginda oynamayi birakin. Kizdiginizi anlasin. Ve sertce hayir diye uyarin. Mumkun oldugunca isirtmamay calisin. Bunu bi sure basarabilirseniz buyuk olcude unutuyo, yasak oldugunu anliyo. Ama biraz yorucu zor bir surec:)