Kardeşimin Yüzü Bu Şekilde *Mantar Olabilirmi*

Oltamm

Mantarlı kedim var kardesimin yüzü kedi geldiginden beri böyle yani hafif sivilce vardı ama bu kadar yoktu ilerledi acaba mantar mi ? ( kaşıniyormus )

2 CEVAP

Bende de şuan mantar var kedimden geçti. Bu mantar değil

izmir_pet

kedilerde falan olsa net bisey soyleyemem ama kendim mantar problemi yasamis biri olarak biliyorum mantar kesinlikle dgl. Sivilce gibi duruyor. Sivilcelerde donem donem kasinma yapabilir belli bi sebepten. Veyada alerjik bisey tetiklemistir. Sigil tarzi olabilirdi ama sigile de benzetemedim. Cildiyeye gidip kontrol ettirin. Kan tahlili yapiyorlar. Kesin cozum bulmus olursunuz. Gecmis olsun