Kedi İshali

cerenaa

Kedimin ishali durmuyo 4 aylık ne iyi gelir yapiyo patileriyle basıyo bugun en az 6-7 defa patilerini yikamak zorunda kaldim her tarafi batiriyo

7 CEVAP

haşlanmış tavuk yedir ama derisinden ayır. Benim kedimde küçücüktü 3 aylıkken falan olmuştu.

cerenaa

Yedirdim onu ama gecmedi tavuk gogsuyle pirinc verdim

gulsum_

Veterinere götürün. Ishal ciddi bir konu bir çok sebebi olabilir

EZK

Geçmiş olsun. Kaç gündür böyle kediniz?

EZK

Daha önce ben de aynı sorunla karşı karşıya kaldım. Veteriner üç gün devam ederse getir demişti. Yani o yüzden sordum. Sürekli böyleyse goturmenizde fayda var.

cerenaa

Veteriner kontrolunde surekli zaten agir bi hastalik gecirdi yeni yeni toparlandi ama ishali durmuyo cuma gunu kontrolumuz var o zamana kadar bi cozum bulmam lazim

seda45

Mrh ayaklarını yıkmayın ıslak mendille. Silin kesinlikle yıkmayın oda ishali in gecmemesi nedenlerinden gastroistestinal bir mama alın derim