Bilen Birisi Var Mı?

Yemek verdigim sokak kedilerinden birinin bacaginin tutmadini farkettim hayvan toplama araci tedavisinin yapilacagini soyledi iki gun sonra aradik durumu ogrenmek icin ricayla eve birakmasini istedim biraktilar ama tutmayan bacaginin ustunde bi kesik var tuyleri kesik alttan beyaz deri gorunuyo bu bi muayene sekli mi ?

1 CEVAP

Bence değil... Maalesef enfeksiyon kapmış olabilir. Ama tam olarak söyleyemem. Tahminim bu yönde.