Kedim Kusuyor

Ezgicrk

1,5 yaşında erkek kedim var. Bu sabah kalktığımda bir kaç yere kusruğunu farkettim. Yediği mamasını ve şeffaf bi sıvı kusmuş. İç dış parazit aşısı biraz gecikti acaba ondanmı yoksa mamanın markasındanmı kaynaklı? Bir bilgisi olan varmı?

2 CEVAP

melikealgin

Üşütmüş olabilir.Mamayı cok yemiş olabilir.Kediler fazla kusan canlılar.2 günden fazla surerse ciddi bi durumdur.O zaman veterinere gitmesi gerekir.Siz yine de aşılarını geciktirmeyin

kellyipek

Merhaba
Birşey de yutmuş olabilir. Biz bu durumu köpekte yaşadık. Şeffaf,sarı şekilde kustuğunu gördük. İçinden naylon poşet çıktı. Tabi durum ciddi de olabilir. Veterinere götürmekte fayda var :) Sağlıklı günler.