Kızgınlık

Eschu

Herkese Merhaba
Kızgınlıkta çiftleşme olması için iki kedininde kızgınlığamı girmesi gerekiyor acaba ?
Sokakta beslediğim kedilerden birisi (erkek) kızgınlığa girdi diğer dişi kediye saldırıyor ama dişi kedi genelde kaçıyor.
Bu ikisi çiftleşebilirmi yoksa dişi kedinindemi kızgınlığa girmesi gerekiyor.
Cevaplarsanız sevinirim.

3 CEVAP

NisaSayan

dişi kedi de kızgınlığa girmeli diye biliyorum ben

Recai44

Disi kedi kızgın olmazsa erkek kediyi yanına yaklaştırmaz. Ama eğer dişi kedi kızgınsa erkek kedinin kızgın olmasına gerek yoktur .

Eschu

NisaSayan Recai44
İçim rahatladı ikinizede teşekkür ederim :)