Zayıflama

Merhabalar 8 aylık tekir erkek kedim var. Mama dışında yumurta et ve süt çok severdi. Lakin bu aralar iştahı azaldı ve kilo vermeye başladı gözle görülür bir şekilde ama enerjisi hâli gayet yerinde. Nedeni ne olabilir acaba?

4 CEVAP

izmir_pet

sebebini bilmiyorum ama sunu soyliyim. Kedilere sut asla verilmez. Sut parazit ve laktozu da sindirmeleri zor. Keci sutu biraz daha uygun ama onuda bulmak zor

lamiaaslan123

acaba bir rahatsızlığı mı var? Yoksa başka bir fikrim yok da

lamiaaslan123

acaba bir rahatsızlığı mı var? Yoksa başka bir fikrim yok da

nergismilky

Parazit olabilir ya da bir hastalığı olabilir bence veterinere götürmelisin