Gimcat Shinycat Tavuklu Yaş Mama Hakkında

batinaydogan1

Merhabalar, GimCat Shinycat Tavuklu Yaş Mama kullananınız var mı.? GimCat ürünlerine hep güvenmişimdir. Şimdiye kadar da hiç kötü şeyler duymadım. Bu yaş mamadan aldım içeriği hoşuma gitti sizce doğru bir karar mı.?

İçerik
Et ve Et Yan Ürünleri (Tavuk %47)
Tahıllar
Bitkisel ve hayvansal yağlar
Mineraller
Sebze türevleri

Analiz Tablosu
Vit.A 1.750 U.I./I.U.,
Vit D3 150 U.I./I.U.,
Vit E 10 mg,
Taurin 395 mg
Ham Protein %13,5,
Ham Yağ %1,5,
Ham Lif %1.00,
Ham Kül %2,0,
Nem % 83.00,
Kalsiyum 0,18 %,
Fosfor 0,15 %

11 CEVAP

Castielthecat

Gimcat shinycat in tavuklu olanını benim kedim sevmiyor, zorla yarısını yiyor. Balıklı olanını ise çok seviyor benim tavsiyem balıklı olanını denemeniz :)

doren07

Balık, peynir olan mı yoksa karides vb. ?

Ahsenbb

Merhaba ben kullandım benim kedim tavuğu balıktan daha çok seviyor.Ve mamaya bayıldı.Görünce üstüme atlıyor ve içeriğinin iyi olduğunu düşünüyorum.Tavsiye ederim.

Castielthecat

Gimcat shinycat ton balıklı kitten olan @doren07

doren07

Gimcat gerçekten kaliteli işler yapıyor bende yorumları bekliyorum :)) dişi yüzünden kuru mamaya bir çare bulamadık her yolu denedim ıslak,püre hiç bir sekilde yanaşmadı neredeyse günlük 20 gr mama yiyebiliyor sadece yüzüme bakıp içinden miyavlamasina üzülüyorum bu yüzden yaş mama ile tamamlamak istiyorum.. tek sıkıntı daha önce hiç yaş mama yemedi bir kaç kez aldım yüzüne bakmamıştı.. Bende yorumlarınızı bekliyorum ...

batinaydogan1

Umarım bu güvenimi boşa çıkarmaz GimCat :)

doren07

Yaş mama severler pek yok heralde..

Ares07

Bu yaş mamadan bir kaç gün önce almıştım. Kedime ilk kez verdim yararlı olduğunu düşünerek ancak ne yazık ki hiç sevmedi :( Resmen zorla yedi. Bir kısmını da attım zaten

Veteriner bize tavuğun kedilerde tüy dökmesine sebep olduğunu söylemiştiö tavuklu mama vermeden önce bir veterinere danışın derim

hantect

Kedim bu markanın tavuklu karideslisini severek yedi fakat tavuklusunu pek sevmedi çok az yedi bıraktı. Renginden olsa gerek :)

batinaydogan1

Ton Balıklı kalmadığı için bundan almak zorunda kaldım :) ilk gün için iyi severek yedi ☺️