Hamilelik İştahsızlığı??

Cakiland

Tekrar çaresizce buraya geldim. Köpeğim muhtemelen hamile. 1 yıldır mamaya alıştırmaya çalışıyorum tam alıştı, güzelce yiyor derken hamileliği ortaya çıktı ve 3 gündür toplam 1 avuç mama yememiştir. Gebelik döneminde bu tür iştahsızlıklar normal mi? Tam bir hamile triplerinde şu an, onları anlıyorum ama yememesi beni tedirgin ediyor. Bilginiz var mıdır bu konuda?

2 CEVAP

astrokedii

merhabalar. hamileleikte ozellikle kopeklerde vitamin eksikligine bagli istah kaybi cok gorulur. kopeginizin irki nedir?

Cakiland

Merhaba köpeğim terrier kırması
Ne yapmamı önerirsiniz?