Gece Baktığımda 28 Olan Beğeni Sayısı Sabah 20 Geceleri Farklı Beğeni Sayısı Oluyor Sabah Farklı

Tugbabilginer

Günaydın arkadaşlar 2 gündür çikonun fotoğrafı gece farklı beğeni sayısına sahip oluyor sabah farklı bu durumun nedeni ne olabilir ben anlam veremedim

21 CEVAP

BurcuAyg

@mimimomo evet sanırım sizin dediğiniz gibi oluyor. Profilimi ilk açtığımda yüklediğim resim direkt resim yarışmasına girmişti oraya yüklememe rağmen

CansuAyg

Ne yapabileceğimizi bilmiyorum ama buradaki yorumları site yöneticileri okuyup belki sırf fotosu yok veya patisi az diye beğenileri silmezlerse inşallah yardımınızı gerçekleştirebileceğinizi umuyorum :)

Tugbabilginer

Bizim fake bi beğenimiz yok ki yönetim kendi istediklerini mi 1. Yapıyor bu durumda

Tugbabilginer

Bildirim olarak baktığımda 36 beğenimiz var fotografa girdiğimde 25 beğenilerimiz site yönetimi tarafından sürekli siliniyor.Maalesef ben de sizin gibi düşünüyorum Kazım bey

CansuAyg

Aynen her yarışmada @BurcuAyg nin bana yorum ve patileri düzenli olarak siliniyor sanırım bizi aynı hesap sanıyorlar kardeşimle aynı zamanda benzer isimle açtık diye :D

mimimomo

bu arada ben de cok ilgili olmadigim icin baska bir soru sormak istiyorum (yeni konu enflasyonu olmasin:) )

yukledigimiz her fotograf yarisma potasina mi dahil oluyor? ornegin, ben yarisma niyetiyle degil, profil guncellemesi olarak petlerimin fotograflarini ekledim, o zaman farkettim. belki ben yanlis anladim onun icin dogrulamak isterim. tesekkurler