Gece Baktığımda 28 Olan Beğeni Sayısı Sabah 20 Geceleri Farklı Beğeni Sayısı Oluyor Sabah Farklı

Tugbabilginer

Günaydın arkadaşlar 2 gündür çikonun fotoğrafı gece farklı beğeni sayısına sahip oluyor sabah farklı bu durumun nedeni ne olabilir ben anlam veremedim

21 CEVAP

batinaydogan1

Ne yazık ki bu sorunu hepimiz yaşadık yaşayacağızda. Bizlerin beğenileri fake olmasa da fake gibi siliniyor. Fakat şampiyon olanlara baktığımız da ben fakeyim diye bas bas bağıran 4-5 patisi olan profil beğenileri şampiyondan silinmiyor. Ve şu da bir gerçek oturduğum bina da peti olan bir komşum var o da buraya üye. Aynı internet üzerinden kullanım sağlıyoruz. Birbirimize yapılan beğeniler düşürülüyor fakat başkasına yaptığı beğenileri düşürmüyorlar. Böyle saçmalıklar var. Kazananlarında normal kişiler olduğunu düşünmüyorum ben. Hepimizin amacı ortak sokak canlılarına mama almak. Zaten 25 tl ye alabileceğimiz bir şey yok sitede :)

Kazim1980

İnsanları kazanmak çok zor; kaybetmekte çok kolaydır. Bunu hiç bir yöneticinin gözardı etmemesi gerekir.

CansuAyg

Malesef sitemiz bazen gerçek patileri bile (fake sandığı için) sildiği için patileriniz azalabiliyor , çünkü beğeniyi geri çekme ihtimali yok bildiğim kadarıyla

Kazim1980

Maalesef sitede 1 Aralık şampiyonu gibi 10 fotoğraf koyup 50 beğenisinin 30 u fake olanlar silinmiyor.Böyle kafalarına göre silme yapıyorlar.Onlarca konu açılmasına rağmen site yönetimi kale almadı ve bu sebepten dolayı bir çok insan siteden soğudu ayrıldı..

Tugbabilginer

Çooook doğru biz söz

BurcuAyg

Bencede kafalarına göre beğenileri siliyorlar. Birisinin bütün patileri "vhgjhkkll" "jkjkhkhkj" "jajshajja" gibi sahte hesaplar tarafından beğenilmesine rağmen NE HİKMETSE silinmiyor. Ben ablamın kedisini patiliyorum siliyorlar. Bu nasıl iş????

Tugbabilginer

Beğenilerimiz hızla düşürülmeye devam ediyor. Yarışma hiç adil değil sizde boşuna katılmayın :)

CansuAyg

Kesinlikle öyle @Kazim1980 e katılıyorum. Zaten bir çok kişi kendisi için istemiyor bu ödülü eminim. Ama o tarz 10 fotolu ve sahte patiyle kazananların site yardımıyla olduğunu da düşünmüyor değilim artık. Fotolarımı da son günlere yakın koyuyorum artık sadece sayfamda bulunsun diye

Tugbabilginer

Evet gerçekten çok saçma petlebiye olan güvenimizi kaybediyoruz bu durumda 25 tl için değer mi çok yazık

izmir_pet

ben zaten hic bakmadim bile bu yarisma olayina. Suana kadarki duyduklarima dayanarak dusunuyorum ki tamamen adaletsiz bisey. Hic bosuna ugrasmaya gerek yok bence. Boyle seylere takilmayin. Acikcasi soru-cvp ve sahiplendirme haric bu siteyi sevmiyorumm artikk..

BurcuAyg

Bunu farkettiğimden beri artık köpeğimin resmini koymuyorum nasılsa zaten onların seçtikleri 1. olacak uğraşmaya gerek yok

Tugbabilginer

Ne yapabiliriz peki bu durum için

Tugbabilginer

kazanırsak hediye çekimizi sokaktaki dostlarımız için kullanıcaz o yüzden umarım adil bi yarışma olur

Tugbabilginer

Beğenilerimiz sürekli asagı çekiliyor yarışma hiç adil ilerlemiyor :(

Kazim1980

Bu haftanın şampiyonu @emrah12 3-4 haftalık yarışmada birinci götürmesine rağmen imtiyazlı olduğunu düşündüğüm resimler araya girdiğinden dolayı anca bu hafta şampiyon olabildi.Tabi bu benim şahsi düşüncem ve yaptığım gözlem; kimseye bir ithamda bulunamam ama bir açıklama yapılmadığı sürece bu görüşüme de inanmaya devam edeceğim.