Sokaktaki Kedilere Yavru Kedi Maması Verilir Mi?

tippaa

Biliyorsunuz sokakta birsürü yavruda oluyor yetişkin kedide. Ben ya golosi ya da bonacibo alacağım gönlüm golosiden yana ama bonacibo mama daha uygun, bittikçe sıkıntı çekmeden alabileceğim bir mama. Sıkıntı şu ki bonacibonun sadece yavru kediler için olan mamasının 20 kiloluğu var. Yanlış bir şey yapmak istemiyorum ne yapabilirim? Başka mama önerisi de alabilirim bu arada.

8 CEVAP

doren07

yavru ile yetişkin mama arasındaki fark besin değeridir. yavruda daha yüksek yetişkinde daha düşük her hangi bir zarar oluşturmaz.

ayse1310

Bence kasaptan ciğer alıp makarna ile haşlayıp verebilirsiniz söylediğiniz mamaları vereceginize. Hem hesaplı olur hem onlar gibi zararı olmaz.

izmir_pet

Bonacibo sakin almayin

izmir_pet

bu sitede cok paylasimda bulundum. Mito micho bonacibo asiri tuz iceriyor. Gozler ve bobrekleri bitiriyor. Ayrica icerdigi kristalden dolayi da bagirsaklari parcaliyor. Cok harika olmasada bonacibo yerine enjoy alabilirsiniz

Recai44

O mamaları vereceğinize ev yemekleri verseniz çok daha iyi olur . O mamaların o kedilere bi faydası yok . Hatta zararı var.

ayse1310

Birkaç kutu sosis alıp onu makarnayla haşlayıp da yapabilirsiniz. Ya da ciğer ya da tavuk vs. vs. alternatif çok :)

ayse1310

Dana ciğeri 35-40 TL kilosu tavuk ciğeri zaten çok çok ucuz oluyor kilosu 5-6TL bişey olması lazım :)

ayse1310

Bunları böyle haşlayıp ekmekle makarnayla falan karıştırınca çok bereketli oluyor hem de sokaktakiler için resmen bir ziyafet demek bu :)

https://www.carrefoursa.com/tr/keskinoglu-tabak-pilic-ciger-550g-p-30126615