Üstten Girişli Kapalı Kedi Tuvaleti Yavru Kediler İçin Uygun Mu Çıkabilirler Mi?

ayse1310

Üstten girişli kapalı kedi tuvaleti kullanan var mı? Kedim 3 aylık

23 CEVAP

EZK

Kazim1980 yorumunuzu okuduktan sonra resme bi daha dikkatli baktım ve "Burasi neresi Gardaş?" der gibi bakan bu yavruya çok güldüm.. :D

doren07

Çamaşır sepetine file vermişler 100 tl bankrottuda koymuşlar şaka gibi:)

MelBrs

Merhaba,
Ben 1 yıldan uzun bir süredir kullanıyorum, 2 kedim de çok kolay uyum sağladı, ayrıca eve gelen misafir kediler de hiç zorlanmadı, hepsi hemen bulup kullandı. Sağlıklı kediler için çok normal bir yükseklik, koltuğa atlamaktan farksız. Kum dışarı daha az dağılıyor. Eskiden kedim içeride yoğun şekilde eşelendiğinde normal kapalı tuvaletten büyük miktarda kumu dışarı atardı. Şimdi ne kadar eşelenirse eşelensin sıkıntı olmuyor. Ayaklarına yapışan kumlar dışarı taşınıyor sadece.

Eymentalay

Temizlemesi rahat mı? Bir de ne kadar yer kaplıyor genişliği nasıl kedi içinde rahat eder mi? @MelBrs

Tikos

Ya kullandim cok sacma bisey kedim icine giremedi zaten sonra ben koydugumdada 5 dk durdum basinda cikamadi bir turlu sonra agladi icerde ben cikardim ve cöp oldu

Anonymus552223

Boyle kapali kaplarda hayvan kumlari karistirdikca havasiz kalir gibime geliyo. Bi de kaka yapinca kokusunu cok yogun alacagi icin bir saat karistirir durur gommeye calisir.

ipekipek

O kadar memnunum ki...her tarafa kum sıçrıyordu... yüzde 90 azalttı....kedim rahatlıkla severek kullanıyor... Tasarımcıya böyle ihtiyacı karşılayan işlevsel bir ürün dizayn ettiği için teşekkür ederim. Şimdiye kadar düşünülmemiş hayret...

ipekipek

O kadar memnunum ki...her tarafa kum sıçrıyordu... yüzde 90 azalttı....kedim rahatlıkla severek kullanıyor... Tasarımcıya böyle ihtiyacı karşılayan işlevsel bir ürün dizayn ettiği için teşekkür ederim. Şimdiye kadar düşünülmemiş hayret...