Üstten Girişli Kapalı Kedi Tuvaleti Yavru Kediler İçin Uygun Mu Çıkabilirler Mi?

ayse1310

Üstten girişli kapalı kedi tuvaleti kullanan var mı? Kedim 3 aylık

23 CEVAP

doren07

Yine insanlığın sırf kendini düşünmesinden dolayı bulmuş olduğu saçma bir icat daha :)

Kazim1980

Bu kadar saçma kum kabını ilk defa görüyorum. Yavru bir kedinin resmini koymuşlar; o kedi ordan zıplayamaz, zıplasada kendini tutup yukarı çekemez.Aksini kimse iddaa edemez bana...

Kazim1980

İnsanların tükentim bağımlılıklarından faydalanmak için değişik değişik ürünler geliştiriyorlar. Kedi tuvaletinde bile yok kedi klozet aparatı, yok üstten girmeli kum kabı, yok kedi yolculuk bezi...5 dk mama su koyarken 5 dk da değiştirin kumunu bir zahmet.

gulsum_

Bu, kedi tuvaletten çıkarken kumunu dışarıya çıkarmasın diye yapılmış olabilir, benim kedim 1 aylık çok yüksek yerlere zıplıyor şaşırıyorum. bence hayvanları zorlayacak şeyler üretmezler diye düşünüyorum

Cansumuezza

çocuklar bi çişini yapıp çıkçak çileye bak :) daha ne çıkaracaklar merak ediyorum ben kedi olsam bunu reddeder eve yapardım valla :D

melikealgin

Kullanmadım ama cok gereksiz zorlayıcı geldi bana :)

ayse1310

Benim kedim yüksek yerlere çok rahat zıplıyor ya tek sıçrayışta. 3 aylık daha ama çok fena :D
Tuvalet olunca söz konusu acaba kullanır mı kullanmaz mı bilemedim garip geldi bana da biraz nasıl girip çıkcak ki diye açıkcası

ayse1310

Kum kabı ne olursa olsun zaten değişiyor ki? İster kapalı olsun ister yandan ister üstten giriş olsun farketmiyor bu

ayse1310

@gulsum_ katılıyorum. Asıl yavru kediler daha dinamik oluyor zaten yaşlı kedi pek zahmet edip kullanmaz gibi bunu. Kedi besleyen herkesin bileceği bişey aslında da neyse. Ben de konu tuvalet olunca hoşuna gider mi gitmez mi diye burada kullanan var mı diye sormak istedim yoksa kediler zaten yüksek yerlere zıplamaya bayılıyor.

ayse1310

Ayrıca bundan daha yüksek plastik sepet alıp kum kabı olarak kullananlar var. Bu ondan daha iyi bir seçenek diye düşünüyorum.

ayse1310

Bir de baya geniş ya kedi için iyi bişey bu diğer kapalı tuvaletler daracık ve bunların iki katı fiyatları. Gereksiz.

Minnakpatipuki

Benim kedim oraya çok rahat çıkar arkadaşların dediği gibi çok daha yüksek yerlere rahatca zıplıyor zaten. Benim kedimin kapalı kum kabı klozetin yanında. Önce klozete çıkıp sonra kum kabinin tepesine çıkıyor ordan da lavaboya atlayıp içinde uyuyor. Yani benim kedim affetmez bu tuvaletin içine girer çıkar içinde oynar büyük ihtimalle :D Alınabilir bence ama büyüyünce kisirlasmadan sonra kilo aliyorlar ya sigarmi o zaman bilemiyorum :D

zuhall

Gidip herangi bi plastik urun satan biyerden genisce bir kap alin,buyuk sandik gibi olanlardan. Icine kum doldurun. Hem kediciginiz rahat eder hem de cok daha ucuza gelir. Petshoplarda gereksiz pahali bu urunler.

ayse1310

Fiyatı uygundu da merak ettim kedisi seven var mı kullanıp da diye

ayse1310

Herkes bütçesine göre bir şeyler bulmaya çalışıyor malum.