Bombaylar Cok Mu Yırtıcı Oluyorlar

BENU

BENIM BOMBAY KEDIM VAR AMA COK YIRTICI AMA DIGER BOMBAYLARDA MI BOYLE OGRENMEK ISTEDIM

6 CEVAP

Benim bildiğim Bombay cinsleri çok yırtıcı olmuyor. Ancak kedinize biraz zaman verin derim. Muhakkak size alışacaktır :)
İyi günler :)

Yumak96

Bombay kedileri çok duygusal, şevkatli dır ama kesinlikle belli etmezler ruhunu bilin ona göre davranım.

kopukpati

Bombay kedileri çok akıllık ve simsiyah olur :) sizin kediniz bombay değil ama çok tatlı...

simge

Bombay kediler aslinda cok yirtici olmuyolar ve tem tersi uyal ve cok tatli oluyolar ve sizin kedinizde cok tatliymis Masallah

simge

Uyal degil uysal yazcaktim pardon,.

vhope

Vefat eden kedim Bombay idi ve hayatıma tanıdığım en uysal en düşünceli ve en sevecen kediydi asla tırmalamaz ısırmazdı zaten Bombay kedilerinin çoğunun kişiliği böyle. Fakat ona ilgi göstermezseniz kızıp bağırırsanız kedinin karakteri size göre şekillenecektir. Nasıl bir kedi istiyorsanız ona göre bir insan olun :) Bu arada fotoğraftaki kedi Bombay değil ama çok şirin :p