Pomeranian Boo Yavru İçin Mama Önerileri Alabilir Miyim?

Selimozbek

Pomeranian boo yavru için mama önerileri alabilir miyim?

4 CEVAP

ChuckyASK

Proplan pupy kullanıyoruz çok seviyor

Busragokcen

Royal canın her daim en iyi olan.besin değerleri çok yüksek :)

satinalmayin

en iyisi denen mamaların gerçekten iyimi yoksa bunu iddia edenlermi öyle zannediyor anlamak çok ********** içeriğine bakın ilk sıralarda yazanlar en fazla olanlardır tavuklu mama için tavuk eti olanı almalısınız tavuk unutavuk proteini tavuk yan türevleri tavuk eti değildir mesela gagası tırnağı kemiği herşeyi var bunların içinde kısaca çöp dolu sonra pirinç mısır mısır gluteni şeker pancarı posası nekadar çok ise okadar değersiz bir mamadır bunlar saman kadar değersiz besin değeri olmuyan hayvana faydasız şeyler kim ne derse desin gerçek değişmez şimdi markayı boşverinde bir bakın bakalım kaliteli hangisiymiş ben size tavuklu mama örneğini verdim siz aynı usulü diğer mamalarada uygulayın bir mamanın protein değeri çok önemli değil proteinin kaynağı önemli mesela tavuk organıyla ibik tırnak gagası ile yapılmış salan yüzde yüz protein içerse ne yazar.Et olucak içinde o unu bu unu değil et et et bu hayvanlar kuş değil tavuk yemi doldurup satıyorlar ambalaj güzel marka reklamı yapılmış satması kalıyor ama siz oyuna gelmeyin.

Ayse_naz_G

Busragokcen royal canın iyi bir marka değil aynı şekilde proplan'da bence en iyisi N&D marka mama:)