Kalın Taneli Kum Mu İnce Taneli Kum Mu

tefo1006

Kedi kumu için kalın taneli mi yoksa ince taneli mi daha uygundur?

18 CEVAP

gulmerve

Kalın taneler pati arasında kalıyor rahatsız ediyor diğer odalara dağılıyor ve en önemlisi ince tanelerde bentonit bulunduğundan daha sağlıklı.

nur_simba

İnce taneli kullanıyorum tüm yavrularımda

EZK

Ben de kalın taneli kullanıyorum ve öyle abartılı da değil zaten kalınlığı. Çok da memnunum. Bentonit özelliği kalinda da var. Hem tozutmuyor hem de patilerine yapismiyor. Tam tersi incede çok sorun yaşadım. Evde olsam çeker atardim. Boyutunu görmeniz açısından. Ben kalın taneliden vazgecmem. Kime onerdiysem de çok memnun kaldılar.