Ev Sorunu

ezgiisu

Babam böbrek nakli olduğu için doktorlar eve çıktığı ilk belli bi süreç boyunca kedimizin evde kalmasıma katiyyen izin vermediler. Çok çözüm yolu aradık direndik ama hiçbir şekilde izin alamadık. Kendim öğrenciyim hiçbir kazancıö yok alıp ayrı eve çıkamıyorum en son çare olarak bir alt komşumuza bu süreç geöebe kadar emanet etmeye karae verdik kendisi zaten daha önce kedi besledi yavrularına bakto ve köpek besliyor şu an yani sevgi vw bakım konusunda sorunu olmayacak ve bem zaten her gün gidicem görmeye ama en az nasıl etkilenir ne yapmamız lazım lütfen yardımco olun ve yargılamayın lütfen her yolu denedik doktorlar çok netler

18 CEVAP

Eymentalay

Öncelikle doktor kesinlikle kalmaması gerekiyor dediyse bir bildiği vardır bu süreci doktor ile görüşün. Ben diyaliz öğrencisiyim stajda gördüğüm kadarıyla konuşuyorum doktorlar böbrekler konusunda çok hassas davranıyorlar babanızın bu nakil sürecinde en ufak risklerden bile kaçınması lazım gerekirse kediyi temelli evinizden gönderin hiçbirşey ailenizden birinin sağlığından önemli değil

Recai44

Geçmiş olsun . Zor bir durum bir karar vermeniz gerekiyor . Bu olay başıma gelseydi ne yapardım diye düşündüm ve şöyle bir sonuca vardım. Kedimi zaten önceden kedi bakmış olan hayvanlara karşı antipatisi olmayan ve kedimi kabul eden değerli komşuma verirdim . Daha sonra ameliyat ve tedavi süresi bitince de kedimi yanıma alırdım. Gönlünü almak için de güzel bir ödül maması alır verirdim .

ezgiisu

Babamla bu süreçte asıl ilgilenecek doktor vermenize gerek yok aynı odada tutmayın, tuvaletine temas etmesin dedi. Yorum yapan herkese çok teşekkür ederim tekrar